Reportaż ślubny

Kontynuuję publikowanie tutaj reportaży ślubnych z roku 2023 🙂 Jak to zwykle bywa czas na to znajduję gdzieś w połowie kolejnego roku.

Perła Dunajca

Tym razem zapraszam Was do obejrzenia reportażu ślubnego z sali weselnej Perła Dunajca. Jak sama nazwa wskazuje położona jest ona w Czarnym Dunajcu. Nie jest to typowa sala jakie możecie spotkać na Podhalu. Urządzono ją bowiem w bardzo jasnym stylu. Fajna odskocznia dla fotografa od wszechobecnych w tej okolicy karczm 🙂

Fotograf Czarny Dunajec

Do jasnego stylu sali weselnej wpasowała się idealnie para młoda. Jak sami zobaczycie na zdjęciach, które zamieszczam poniżej, suknia Dominiki idealnie zgrała się z wnętrzem sali oraz dekoracjami, które w przypadku tego ślubu i wesela były na prawdę imponujące.

Plener ślubny z widokiem na góry

Jak to już zwykle u nas bywa, w dniu wesela wyskoczyliśmy na szybki plener ślubny. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie kilka rzeczy – przede wszystkim wyjątkowo ładny zachód słońca, który mogliśmy obserwować. Szczególnie pod koniec pleneru gdy mieliśmy okazję zrobić kilka zdjęć z samą parą młodą, światło ułożyło się idealnie.

Perła Dunajca jest położona w takiej lokalizacji, że na prawdę mieliśmy z czego wybierać jeśli chodzi o miejsce na plener ślubny. Wybraliśmy jedną z miejscówek, z której widać nie tylko Tatry, ale też Babią Górę. Pozwoliło to mieć świetne tło zarówno pod słońce jak i w drugą stronę – gdy chciałem oświetlić ostatnimi promieniami słońca twarze fotografowanych osób 🙂

Jak zwykle pod wpisem dodaję kilka linków osób zaangażowanych w organizację wesela Dominiki i Kornela 🙂

Film ślubny – https://wytworniawideo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *