o mnie


Kilka słów o mnie

Mogę opowiadać o technice, z której korzystam w fotografii ślubnej, jednak moją główną misją jest dostarczenie unikalnego reportażu z dnia ślubu. Poprzez te słowa chciałbym, żebyście poznali mnie nie tylko jako fotografa z Zakopanego, ale też jako osobę, dla której każda para młoda, każdy ślub i wesele, to indywidualna historia warta uwiecznienia.

Fotograf Zakopane

Klucz do sukcesu? Stała nauka.

o zawodzie fotografa ślubnego myślałem od wczesnej bardzo wczesnych lat życia. Fotografia była moją towarzyszką od młodych lat. W szkole była ulgą od monotonii, a podczas liceum przerodziła się w palącą pasję. Marzyłem, by zostać fotografem ślubnym, który uwieczni najważniejsze momenty w życiu ludzi. Zdecydowałem się podjąć formalną edukację i wybrałem studia fotograficzne w szkockim Edinburghu. TO pozwoliło mi poznać techniki, z których korzystam na codzień. Jestem też stałym bywalcem przeróżnych wartszatów fotograficznych nie tylko w polsce, ale też za granicą. Dają mi one przysłowiowego kopa do działania i rozwijania swojego warsztatu.

Fotograf Zakopane

Fotografia ślubna – moja specjalność

Jako profesjonalny fotograf ślubny z Zakopanego, specjalizuję się w fotografii reportażowej, portretowej i plenerowej. Moja oferta zawiera różnorodne pakiety, dostosowane do potrzeb par młodych. Każda sesja ślubna to dla mnie wyjątkowa przygoda, a reportaż ślubny staram się realizować w sposób kreatywny, uwzględniając indywidualne potrzeby i marzenia klientów.

Nie tylko o biznes chodzi!

Moja fotografia ślubna nie skupia się wyłącznie na komercyjnym aspekcie. Chcę opowiedzieć waszą historię, pełną emocji, prawdziwych chwil i uczuć. W moim portfolio można znaleźć historie ślubne z różnych zakątków polski, od tradycyjnych góralskich wesel po śluby w stodołach i pałacach. Oferuję sesje narzeczeńskie w plenerze, sesje w tatrach i innych pięknych polskich górach.

Jeśli szukasz fotografa na wesele w Zakopanem i okolicach, zapraszam do kontaktu. Moja oferta jest dostosowana do różnych potrzeb i budżetów. Podsumowując, moja misja jako fotograf ślubny w Zakopanem to nie tylko dostarczenie profesjonalnych zdjęć, ale także opowiedzenie historii waszego dnia ślubu w sposób pełen emocji i uczuć. Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego z Zakopanego, który potrafi uchwycić magię tego wyjątkowego dnia, jestem do Twojej dyspozycji.

abstract symbol

masz pytania?